Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Konuşanlar 72. Bölüm Full İzle

EXXEN de yayınlanan Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 72. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 72. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 72. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 72. Bölümü Tek Parça İzle.

Dizipal Konuşanlar 72. Bölüm İzle

Komedyen Hasan Can Kaya’nın komik sunumuyla ekrana gelen Konuşanlar 72. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın.

Konuşanlar 72. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen izleyiciler şimdiden internet üzerinde bu hafta kimin konuk olacağını yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. Konuşanlar 72. Bölüm de izleyenlerin merak ettiği hangi ünlünün geleceği hakkında araştırma yaptık. EXXEN platformunun en sevilen programı Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden takipçilerini ve üyelerini kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacak.

Hasan Can Kaya Konuk ettiği insanlar arasından 5 – 6 kişi seçerek insanların belki de normal hayatta birbirine çekinerek soracağı soruları seçtiği kişilere soran Hasan Can Kaya ve orada bulunan ve ekran başında izleyenler alınan cevaplarla gülme krizine girecek.

Konuşanlar 72. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Hasan Can Kaya ile EXXEN platformun da ekrana gelen Konuşanlar 72 bölümü üyelerle buluştu. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Benzer İçerik: Konuşanlar 72. Bölüm Full İzle | 17 Haziran Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 1.7]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler