Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 13 Haziran Pazartesi Puanları (Emine)

13 Haziran Pazartesi En Hamarat Benim Puan Durumu program izleyenleri tarafından merakla bekleniyordu. Hafta içi her gün yeni bölümleri ve yarışmacılarıyla ekranlara gelen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Emine’nin aldığı puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. En Hamarat Benim 13 – 17 Haziran 2022 haftasının ilk yarışmacısı olan Emine’ye verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

En Hamarat Benim Emine Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu gibi bu hafta da 5 yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafından merak edilen yarışmacılardan biriside Emine oldu. emine hanım şirinliği ve tatlı konuşmalarıyla insanların sevgisini kazanmayı başardı. Türkiye’nin en çok izlenen yemek  programlarından biri olan En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Emine hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık. Emine hanım hakkında ulaştığımız bilgiler;

  • Aslen Rizeli
  • 59 Yaşında
  • Ev Hanımı
  • 28 Yıllık Evli

13 Haziran Pazartesi En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 216. bölüm de şirinliğiyle dikkat çeken Emine hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Emine Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Emine hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Emine Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Kübra Hanım: 3 Puan
  • Emel Hanım: 3 Puan
  • Feride Hanım: 3 Puan
  • Hanım Hanım: 3 Puan

Emine Hanım Toplam Puan: 12

En Hamarat Benim 216. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 10 Haziran Cuma Puanları, Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler