Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 14 Haziran Salı Puanları (Hanım)

14 Haziran Salı En Hamarat Benim Puan Durumu belli oldu. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün yeni bölümü ve yeni yarışmacısı Hanım Kaya ile FOX ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Gündüz yayınlanan yemek programlarından en çok izlenen ve takip edilen En Hamarat Benim de bugün Hanım hanıma verilen puanlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

En Hamarat Benim Hanım Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümleriyle FOX ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta da birbirinden renkli yarışmacılarıyla ekranlarda olacak olan En Hamarat Benim programın da Hanım Kaya ismi izleyicilerin dikkatini çekti. Yaptığı yorumlar ile insanların dikkatini çeken ve kim olduğu internet üzerinde araştırılmaya başlanan Hanım Kaya yaptığı açıklamada ”Her gün günlük temizliğimi yaparım hafta da bir de genel temizlik yaparım. Çok iyi yemek yaparım elimin lezzeti iyidir arkadaşlarım çok beğenir yemeklerimi. İddialıyım benim gibi yemek yapan yok ben birinci olacağım” dedi.

  • 52 Yaşında
  • 27 Yıllık Evli
  • 4 tane çocuğu 1 tane torunu var
  • Ev hanımı

En Hamarat Benim Puan Durumu Salı

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Hanım Kaya yarıştı. FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu göstermek için mücadele veren Hanım Kaya bugün ilk olarak sunucu Kadir beyi evinde ağırladı. Kadir Ezildi her zamanki gibi ilk olarak Hanım Kaya’nın evini önce bir gezdi daha sonra da detaylı olarak Hanım Kaya’nın yaptığı temizliği gözden geçirdi. Kadir Ezildi ile çok eğlenceli geçen ev temizliği ve yemek yapma faslından sonra Hanım Kaya’nın kapısı çaldı ve diğer yarışmacılar da katıldı. Yemekler yendi tatlıların tadımına bakıldı ve puanlamaya geçildi. Program sonunda Hanım Kaya’ya verilen puanlar şöyle;

  • Kübra Hanım: 1 Puan
  • Emel Hanım: 1 Puan
  • Feride Hanım: 1 Puan
  • Emine Hanım: 2 Puan

Hanım Kaya Hanım Toplam Puan: 5

En Hamarat Benim 217. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 13 Haziran Pazartesi Puanları (Emine)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler