Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 15 Haziran Çarşamba Puan Durumu (Feride)

15 Haziran Çarşamba En Hamarat Benim puanları sonuçlandı. FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Feride Kazimovna yarıştı. En Hamarat Benim de bugün yarışan Feride kaç puan aldı? Hafta içi her gün bir yarışmacının hamaratlığını gösterdiği En Hamarat Benim de bugün puanlanan Feride kimdir? En Hamarat Benim 13 Haziran 2022 Puan Durumu sizlerle.

En Hamarat Benim Feride Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümleriyle FOX ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta da birbirinden renkli yarışmacılarıyla ekranlarda olacak olan En Hamarat Benim programın da Özbek asıllı Feride Kazimovna ismi izleyicilerin dikkatini çekti.

Konuşması ile insanların dikkatini çeken ve kim olduğu internet üzerinde araştırılmaya başlanan Feride Kazimovna yaptığı açıklamada ”Temizimdir hijyen benim için çok önemli hijyene çok dikkat ederim. İster Özbek yemeği olsun ister Türk yemeği olsun çok iddialıyımdır yaparım da o yemekleri. Kendime çok güveniyorum bu yarışmayı kazanmaya geldim. Yemeklerimi çok iyi yaparım, temizlik de şahaneyim. Korkun benden ben geliyorum” dedi.

  • Aslen Özbekistanlı
  • 15 Senedir İstanbul da Yaşıyor
  • 40 Yaşında
  • Çocuk Bakıcısı

15 Haziran En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Feride Kazimovna yarıştı. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak hamaratlığını FOX ekranlarında izleyenlere ve diğer yarışmacılara gösteren Feride Kazimovna’ya verilen puanlar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün sevilerek izlenen En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlamalar şöyle;

  • Kübra Hanım: 3 Puan
  • Emel Hanım: 3 Puan
  • Hanım Kaya: Diskalifiye edildi
  • Emine Hanım: 3 Puan

Feride Kazimovna Toplam Puan: 9

En Hamarat Benim 218. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 14 Haziran Salı Puanları (Hanım)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler