Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 16 Haziran 2022 Puan Durumu (Emel)

16 Haziran Perşembe En Hamarat Benim Puan Durumu sonuçları açıklandı. Kadir Ezildi ile hafta içi her gün FOX ekranların da yayınlanan En Hamarat Benim de bugün Emel Dondurma yarıştı. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Emel Dondurma konuşmasıyla ve yaptığı yorumlarla program severler tarafından en sevilen yarışmacılardan biri olmuştu. 16 Haziran 2022 tarihinde yapılan puanlama da Emel Dondurmaya verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

En Hamarat Benim Emel Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu gibi bu hafta da beş yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafından merak edilen yarışmacılardan biriside Emel Dondurma oldu. Emel Dondurma konuşmalarıyla insanların sevgisini kazanmayı başardı. Türkiye’nin en çok izlenen yemek  programlarından biri olan En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Emel Dondurma hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık.

  • Aslen Amasyalı
  • Evli
  • 32 Yaşında
  • Ev Hanımı

16 Haziran Perşembe En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 219. bölüm de güzelliğiyle dikkat çeken Emel hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Emel Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Emel hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Emel Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Kübra Hanım: 2 Puan
  • Feride Hanım: 1 Puan
  • Hanım Kaya: Diskalifiye edildi
  • Emine Hanım: 3 Puan

Emel Dondurma Toplam Puan: 6

En Hamarat Benim 219. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 15 Haziran Çarşamba Puan Durumu (Feride)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler