Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 2 Haziran Perşembe Puanları (Sevil Akyüz)

2 Haziran Perşembe En Hamarat Benim de bugün Sevil Akyüz yarıştı. Yaptığı iddialı açıklamalarla yarışacağı gün merakla beklenen Sevil kaç puan aldı? FOX ekranlarının sevilerek izlenen programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de yarışan Sevil kim? En Hamarat Benim 2 Haziran Perşembe puanları sonucunda Sevil hanım kaç puan aldı? 2 Haziran Perşembe En Hamarat Benim bugün canlı puan durumu güncellenen yazımızla anı anında sizlerle olacak.

En Hamarat Benim Sevil Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu gibi bu hafta da beş yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafından merak edilen yarışmacılardan biriside Sevil Akyüz oldu. Sevil Akyüz konuşmaları ve yorumları ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. Türkiye’nin en çok izlenen yemek  programlarından biri olan En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Sevil Akyüz hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık. Sevil Akyüz hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • 42 Yaşında
  • 2 çocuk annesi
  • Aslen Trabzonlu
  • Ev hanımı

Sevil Akyüz yaptığı açıklamada ”Çok temizim en iyisini en güzelini yaparım. Bana göre temizlik mutfak tezgahının üzerinde hiç bir şey olmamasıdır. Hamaratlığımı, becerimi ve başarımı sizlere göstermek için buradayım” dedi.

 

2 Haziran Perşembe En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 209. bölümün de güzelliğiyle dikkat çeken Sevil hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterecek. Ev temizliği konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Sevil Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Sevil hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Sevil Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Fatma Hanım: 3 Puan
  • Mirana Hanım: 2 Puan
  • Mehtap Hanım: 4 Puan
  • Canay Hanım: 3 Puan

Sevil Toplam Puan: 12

En Hamarat Benim 209. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: Gelin Evi 2 Haziran Perşembe Puan Durumu (Neşe)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler