Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) | Filtreyi Sakladın Mı?

20 Haziran Pazartesi En Hamarat Benim Puan Durumu açıklandı. Hafta içi her gün yeni bölümleri ve yarışmacılarıyla ekranlara gelen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Ceylan’ın aldığı puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. En Hamarat Benim 20 – 24 Haziran 2022 haftasının ilk yarışmacısı olan Ceylan’a verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

En Hamarat Benim Ceylan Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu gibi bu hafta da 5 yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk günün de yayınlanan 221. bölümünü izleyenler tarafından merak edilen yarışmacılardan biriside Ceylan Mumcu oldu. Türkiye’nin en çok izlenen yemek  programlarından biri olan En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Ceylan hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık. Ceylan hanım hakkında ulaştığımız bilgiler;

  • Aslen Niğdeli
  • 33 Yaşında
  • 18 Yıllık Evli ve 4 Çocuğu var
  • Ev Hanımı
  • Resmi İnstagram Hesabı: @ceylan_mutfakta0

20 Haziran Pazartesi En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 221. bölüm de Ceylan hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Ceylan Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Ceylan hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Ceylan Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Kunduzhan Hanım: 3 Puan
  • Efsane Hanım: 3 Puan
  • Özlem Hanım: 3 Puan
  • Şeyma Hanım: 3 Puan

Ceylan Mumcu Toplam Puan: 12

En Hamarat Benim 221. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 17 Haziran Cuma Puanları, Bu Hafta Kim Kazandı?

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.