Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 21 Haziran Salı Puanları (Kunduzhan)

21 Haziran Salı En Hamarat Benim Puan Durumu açıklandı. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün yeni bölümü ve yeni yarışmacısı Kunduzhan Yusufova ile FOX ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Gündüz yayınlanan yemek programlarından en çok izlenen ve takip edilen En Hamarat Benim de bugün Kunduzhan Yusufova’ya verilen puanlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

En Hamarat Benim Kunduzhan Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümleriyle FOX ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta da birbirinden renkli yarışmacılarıyla ekranlarda olacak olan En Hamarat Benim programın da Kunduzhan Yusufova ismi izleyicilerin dikkatini çekti.

Yaptığı yorumlar ile insanların dikkatini çeken ve kim olduğu internet üzerinde araştırılmaya başlanan Kunduzhan Yusufova yaptığı açıklamada ”Bu yarışmaya katılmak için İngiltere’den geldim kendime güveniyorum. Evin dağınık olmaması benim için çok önemli, ev derli toplu olması gerekiyor. Türkmenistanlıyım bizim memlekette kızlar küçük yaşta yemek yapmaya başlar. Tüm yarışmacılar benden korkmalı oklava da üstüme tanımam” dedi.

  • Aslen Türkmenistanlı
  • 29 Yaşında
  • 1 senelik evli
  • Aşçı Yardımcısı

En Hamarat Benim Puan Durumu Salı

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Türkmen Kunduzhan Yusufova yarıştı. FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu göstermek için mücadele veren Kunduzhan Yusufova bugün ilk olarak sunucu Kadir beyi evinde ağırladı. Kadir Ezildi ile çok eğlenceli geçen temizlik ve yemek vaktinden sonra Kunduzhan Yusufova’nın kapısı çaldı ve diğer yarışmacılar da katıldı. Yemekler yendi tatlıların tadımına bakıldı ve puanlamaya geçildi. Program sonunda Kunduzhan Yusufova’ya verilen puanlar şöyle;

  • Ceylan Hanım: 3 Puan
  • Efsane Hanım: 2 Puan
  • Özlem Hanım: 2 Puan
  • Şeyma Hanım: 2 Puan

Kunduzhan Yusufova Toplam Puan: 9

En Hamarat Benim 222. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) | Filtreyi Sakladın Mı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler