Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 22 Haziran 2022 Puan Durumu (Şeyma)

En Hamarat Benim de bugün Şeyma hanım yarıştı. Program takipçilerinin bu hafta merak ettiği isimlerden biri olan Şeyma hanım En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlama da kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

22 Haziran Çarşamba En Hamarat Benim puanları sonuçlandı. FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Şeyma Demir yarıştı. En Hamarat Benim de bugün yarışan Şeyma kaç puan aldı? Hafta içi her gün bir yarışmacının hamaratlığını gösterdiği En Hamarat Benim de bugün puanlanan Şeyma kimdir? En Hamarat Benim 22 Haziran 2022 Puan Durumu sizlerle.

En Hamarat Benim Şeyma Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümleriyle FOX ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta da birbirinden renkli yarışmacılarıyla ekranlarda olacak olan En Hamarat Benim programın da Şeyma Demir ismi izleyicilerin dikkatini çekti.

Hanımefendi kişiliği ile insanların dikkatini çeken ve kim olduğu internet üzerinde araştırılmaya başlanan Şeyma Demir yaptığı açıklamada ”Temizlik benim için çok önemli olmazsa olmazlarımdan. 13 yaşımdan beri yemek yapıyorum evimden misafir hiç eksik olmaz çünkü yemeklerimi çok severler. Çok iddialıyım birinci olmaya geliyorum kızlar benden korkun” dedi.

  • Aslen Kırşehirli
  • 26 Yaşında
  • Ev Hanımı
  • 2 Çocuğu var

22 Haziran En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Şeyma Demir yarıştı. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak hamaratlığını FOX ekranlarında izleyenlere ve diğer yarışmacılara gösteren Şeyma Demir’e verilen puanlar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün sevilerek izlenen En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlamalar şöyle;

  • Ceylan Hanım: 1 Puan
  • Efsane Hanım: 3 Puan
  • Özlem Hanım: 3 Puan
  • Kunduzhan Hanım: 3 Puan

Şeyma Demir Toplam Puan: 10

En Hamarat Benim 223. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 21 Haziran Salı Puanları (Kunduzhan)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler