Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 23 Haziran 2022 Puanları (Efsane)

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışacak isim belli oldu. Bu haftanın 4. günün de yarışacak olan Efsane Aslı Özata ne kadar hamarat olduğunu gösterdi. Efsane hanıma program sonunda verilen puanlar belli oldu.

23 Haziran Perşembe En Hamarat Benim Puan Durumu sonuçları açıklandı. Kadir Ezildi ile hafta içi her gün FOX ekranların da yayınlanan En Hamarat Benim de bugün Efsane Aslı Özata yarıştı. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Efsane Aslı Özata konuşmasıyla ve yaptığı yorumlarla program severler tarafından en merak edilen yarışmacılardan biri olmuştu. 23 Haziran 2022 tarihinde yapılan puanlama da Efsane Aslı Özata’ya verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

En Hamarat Benim Efsane Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu gibi bu hafta da beş yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafından merak edilen yarışmacılardan biriside Efsane Aslı Özata oldu. Efsane Aslı Özata konuşmalarıyla insanların dikkatini çekmeyi başardı. Türkiye’nin en çok izlenen yemek  programlarından biri olan En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Efsane Aslı Özata hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık.

  • Aslen Rizeli
  • 30 Yaşında
  • 1 oğlu var
  • Ev hanımı

23 Haziran En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 224. bölüm de mavi gözleriyle dikkat çeken Efsane hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Efsane Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Efsane hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Efsane Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Ceylan Hanım: 2 Puan
  • Şeyma Hanım: 3 Puan
  • Özlem Hanım: 2 Puan
  • Kunduzhan Hanım: 2 Puan

Efsane Aslı Özata Toplam Puan: 9

En Hamarat Benim 224. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 22 Haziran 2022 Puan Durumu (Şeyma)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler