Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 6 Haziran Pazartesi Puanları (Hülya)

6 Haziran Pazartesi En Hamarat Benim Puan Durumu program izleyenleri tarafından merakla bekleniyordu. Hafta içi her gün yeni bölümleri ve yarışmacılarıyla ekranlara gelen Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Hülya’nın aldığı puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. En Hamarat Benim 6 – 10 Hazşran 2022 haftasının ilk yarışmacısı olan Hülya’ya verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

6 Haziran En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün Hülya yarıştı. Evdeki hamaratlığı göstermek için kolları sıvayan Hülya ilk olarak evin temizliğini daha sonra da ne kadar misafirperver olduğunu gösterdi. Yaptığı yemeklerle ve temizliğiyle bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Hülya hanım diğer yarışmacılar tarafından yorumlandı ve puanlandı. Aldığı puanlar karşısında şaşkına dönen yarışmacımız sinirlerine hakim olamadı. Hülya hanımı sinir krizine sokan puanlara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Gamze Hanım: 3 Puan
  • Türkan Hanım: 2 Puan
  • Saadet Hanım: 3 Puan
  • Sakine Hanım: 3 Puan

Hülya Toplam Puan: 11

En Hamarat Benim 211. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 3 Haziran Cuma Puanları, Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler