Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 8 Haziran Çarşamba Puan Durumu (Türkan)

8 Haziran Çarşamba En Hamarat Benim puanları netlik kazandı. FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Türkan Büyükyılmaz yarıştı. En Hamarat Benim de bugün yarışan Türkan kaç puan aldı? Hafta içi her gün bir yarışmacının hamaratlığını gösterdiği En Hamarat Benim de bugün puanlanan Türkan kimdir? En Hamarat Benim 8 Haziran 2022 Puan Durumu.

En Hamarat Benim Türkan Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümleriyle FOX ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Bu hafta da birbirinden renkli yarışmacılarıyla ekranlarda olacak olan En Hamarat Benim programın da Türkan Büyükyılmaz ismi izleyicilerin dikkatini çekti. Yaptığı yorumlar ile insanların dikkatini çeken ve kim olduğu internet üzerinde araştırılmaya başlanan Türkan Büyükyılmaz yaptığı açıklamada ”Temizliğe ve hijyene önem veriyorum düzenli ve tertipli olmayı çok seviyorum gerçekten de öyle olmalı. Yemek bilgime de güveniyorum, elimin lezzetine de güveniyorum gerçekten hamaratım da iddialıyım da boş boş konuşup insanların kafasını yormayı sevmiyorum” dedi.

  • Aslen Trabzonlu
  • 43 Yaşında
  • Aşçı
  • 2 tane çocuğu var

En Hamarat Benim Puan Durumu 8 Haziran

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Türkan Büyükyılmaz yarıştı. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak hamaratlığını FOX ekranlarında izleyenlere ve diğer yarışmacılara gösteren Türkan Büyükyılmaz’a verilen puanlar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün sevilerek izlenen En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlamalar şöyle;

  • Gamze Hanım: 4 Puan
  • Saadet Hanım: 3 Puan
  • Hülya Hanım: 2 Puan
  • Sakine Hanım: 2 Puan

Türkan Büyükyılmaz Toplam Puan: 11

En Hamarat Benim 213. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.


Benzer İçerik: En Hamarat Benim 7 Haziran Salı Puanları (Saadet)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler