Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 9 Haziran 2022 Puan Durumu (Sakine)

9 Haziran Perşembe En Hamarat Benim Puan Durumu belli oldu. Kadir Ezildi ile hafta içi her gün FOX ekranların da yayınlanan En Hamarat Benim de bugün Sakine Baydar yarıştı. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Sakine Baydar konuşmasıyla ve yaptığı yorumlarla program severler tarafından en sevilen yarışmacılardan biri olmuştu. 9 Haziran 2022 tarihinde yapılan puanlama da Sakine Baydar’a verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

En Hamarat Benim Sakine Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de her hafta olduğu gibi bu hafta da beş yeni yarışmacı ile FOX ekranlarında sizlerle olacak. Bu haftanın ilk bölümünü izleyenler tarafından merak edilen yarışmacılardan biriside Sakine Baydar oldu. Sakine Baydar şirinliği ve tatlı konuşmalarıyla insanların sevgisini kazanmayı başardı. Türkiye’nin en çok izlenen yemek  programlarından biri olan En Hamarat Benim de bu hafta izleyeceğimiz Sakine Baydar hanım hakkında bizlerde bir araştırma yaptık.

  • Aslen Karslı
  • 68 Yaşında
  • 48 Yıllık Evli
  • 3 Çocuğu, 5 Torunu var
  • Ev Hanımı

Sakine Baydar, En Hamarat Benim kameralarına yaptığı açıklamada ”3 tane çocuk, 5 tane torun büyüttüm gerçekten ben hamarat bir kadınım. Çok temiz ve titiz kadınım temizliği çok seviyorum. Dolapta hiç yemeğim eksik olmaz gelen misafirlerimi de doyurur gönderirim” dedi.

9 Haziran Perşembe En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 214. bölüm de şirinliğiyle dikkat çeken Sakine hanım ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterdi. Temizlik konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Sakine Hanım’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Sakine hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Sakine Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Gamze Hanım: 3 Puan
  • Saadet Hanım: 2 Puan
  • Hülya Hanım: 2 Puan
  • Türkan Hanım: 2 Puan

Sakine Baydar Toplam Puan: 9

En Hamarat Benim 214. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 8 Haziran Çarşamba Puan Durumu (Türkan)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler