Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Etkileyici 1. Sezon 5. Bölüm Full İzle (Gain)

Etkileyici 1. Sezon 5. Bölüm Full İzle! GAİN platformunda yayınlanan Etkileyici dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlanmasıyla birlikte üyeler tarafından heyecanla beklenmeye başlandı. Sosyal medya fenomeni olan Leyla ödül gecesinde tanıştığı Emre ile yakınlaşmaya başlar ve olaylar başlar. Başrollerin de Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani oynadığı Etkileyici dizisinin 1. Sezon 5. Bölümü sizlerle.

Etkileyici 1. Sezon İzle

2022 yılı itibari ile GAİN platformun da yayınlanan Etkileyici dizisi günümüz yaşamında hayatlarını sosyal medya üzerine kurmuş fenomen kişilerin yaşamından uyarlanarak yapılmış bir dizinin hikayesini izleyicilere aktarıyor.

GAİN platformunda yayınlanan bu dizinin gerçek kişiler ve kitaplarla alakası olmadığını tamamen hayal ürünü bir dizi olduğunun altını çizmek isteriz. Bir çok kitleye şimdiden ulaşan Etkileyici dizisinin 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceği ise şuan netlik kazanmadı.

Etkileyici 5. Bölüm İzle

Etkileyici 1. Sezon 5. Bölüm İzle. Bu bölüm de Leyla uğradığı linç yüzünden depresyonun dibini görmüşken bir anda çalan kapı her şeyi değiştirir. Bu yeni ziyaretçi, Leyla’nın geçmişini sorgulamasına yol açar. Leyla geçmişin de nasıl biri olduğunu ne kadar güçlü bir insan olduğunu hatırlar ve silkinir.

Leyla bu zorlu süreçten güçlenerek çıkmayı bilir. Artık oyunu kurallarına göre oynayacak kendini bu hale düşürenlerden intikamını almak için işe koyulur. Yaptığı tüm planları bir bir hayata geçirmeye başlar. Leyla tekrar yükselmeye ve konuşulmaya başlar.

Etkileyici 5. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Türkiye’nin yeni digital platformu GAİN de yayınlanan dizinin 1. sezonu 10 bölümlük bir seriden oluşmaktadır. Etkileyici 1. Sezon 1. Bölümünü GAİN platformuna üye olarak istediğiniz kalitede izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

GAİN platformu Aylık 13,90 TL gibi bir rakam ödeyerek tüm içerikleri izleme seçeneği sunuyor. Yıllık Premium Seçeneğinden Yararlanmak İçin www.gain.tv Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.

Benzer İçerik: Etkileyici 1. Sezon 4. Bölüm Full İzle (Gain)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler