Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 10 Haziran 2022 Puan Durumu, Kim Kazandı?

10 Haziran Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Final günün de Büşra hanımın evine konuk olan diğer gelinler kaç puan verdi? 3 – 6 Haziran 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Büşra Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yayınlanan Gelin Evi 879. Bölümde yarışan Büşra hanım program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Kendisi bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak gözlere çarpıyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Büşra hanımı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın final günün de yarışan Büşra gelin hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Trabzonlu
  • 28 Yaşında
  • 2.5 Yıllık Evli
  • Takı Tasarımcısı
  • Şuan Ev Hanımı

 

10 Haziran Gelin Evi Puan Durumu (Büşra)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarına gelen Gelin Evi programın da bugün Büşra gelin yarıştı. Bu hafta güzelliğiyle dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Büşra gelin sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı. Büşra geline verilen puanlar şöyle;

  • Rabia Gelin: 8 Puan
  • Kader Gelin: 7 Puan
  • Ayşegül Gelin: 8 Puan
  • Eda Gelin: 8 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Büşra Toplam Puan: 39

Gelin Evi Kim Birinci Oldu?

Aslı Hünel’in sunumuyla Rize ve Trabzonlu gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Büşra gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazandı.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 6 – 10 Haziran 2022 haftasının birincisi Eda ve Büşra Gelin oldu.

Gelin Evi Son Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 9 Haziran 2022 Puan Durumu (Eda)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler