Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 17 Haziran 2022 Puan Durumu, Kim Kazandı?

17 Haziran Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Final günün de Mine hanımın evine konuk olan diğer gelinler kaç puan verdi? 13 – 17 Haziran 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Mine Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yayınlanan Gelin Evi 884. Bölümde yarışan Mine hanım program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Kendisi bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak gözlere çarpıyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Mine hanımı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın final günün de yarışan Mine gelin hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Tekirdağlı
  • Çorlu da yaşıyor
  • 25 Yaşında
  • 3 Yıllık Evli

17 Haziran Gelin Evi Puan Durumu (Mine)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarına gelen Gelin Evi programın da bugün Mine gelin yarıştı. Bu hafta güzelliğiyle dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Mine gelin sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı. Mine geline verilen puanlar şöyle;

  • Gamze Gelin: 4 Puan
  • Nazlı Gelin: 6 Puan
  • Sevilay Gelin: 9 Puan
  • Aleyna Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Mine Toplam Puan: 32

Gelin Evi Kim Kazandı? 17 Haziran 2022

 

Aslı Hünel’in sunumuyla yeni evli gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Mine gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazandı.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 13 – 17 Haziran 2022 haftasının birincisi Gamze ve Nazlı Gelin oldu.

Gelin Evi 884. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 16 Haziran 2022 Puan Durumu (Aleyna)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler