Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 20 Haziran 2022 Puan Durumu

20 Haziran Pazartesi Gelin Evi Puanları sonuçlandı. 20 –  24 Mayıs 2022 haftasında yarışacak olan gelinler belli oldu. Haftanın birinci günün de yarışan gelin diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Bu haftanın iddialı gelinlerinden biri olan gelinimiz yaptığı açıklamalarla büyük ödülün kazananı kendi olacağını söylemişti. Program sonun da yeni geline verilen puanlar şöyle;

Gelin Evi Puan Durumu Pazartesi

Sezon finaline bir hafta kala Gelin Evi Best OFF’LA karşınızda. Lüleburgaz ve Trakya’nın reyting rekorları kıran en neşeli gelini Romanların kraliçesi Esra, akıllardan çıkmayan Nurdan gelin geçirdiği büyük değişimle yeniden karşınızda. Gelin Evin de çok konuşulan Nevra gelin yeniden Best OFF da. Güzelliği ve sunumuyla Gelin Evine damga vuran Almanya doğumlu Sinem gelin de bu hafta Best OFF da karşınız da olacak.

  • Nurdan Gelin: 6 Puan
  • Nevra Gelin: 6 Puan
  • Sinem Gelin: 6 Puan
  • Zeynep Gelin: 5 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Esra Toplam Puan: 32

Gelin Evi 885. Bölüm İzle 20 Haziran 2022

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 17 Haziran 2022 Puan Durumu, Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler