Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 21 Haziran 2022 Puan Durumu (Nurdan)

Gelin Evi 21 Haziran Salı Puan Durumu Netlik Kazandı. Show TV ekranlarında Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama insanlar tarafından merakla bekleniyordu. Haftanın ikinci günün de yarışan Nurdan geline verilen puanları en güncel haliyle haberimizde bulabilirsiniz. Bu hafta Gelin Evi programının en iddialı ismi olan Nurdan geline verilen puanlar haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Nurdan Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Haziran ayının 3. haftasında yarışacak olan yeni evli gelinlerin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor.

Bu haftanın 2. günün de yarışacak olan Nurdan Bayar yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya zorlu geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Nurdan gelinin biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında “Gelin Evi Nurdan” olarak aranmaya başlanan yarışmacı hakkında ulaştığımız bilgileri yazımızda derledik.

  • Aslen Giresunlu
  • Evli ve 1 çocuğu var
  • Daha önce bu yarışmada birinci oldu
  • Nurdan Bayar resmi instagram hesabı: @nurdanbyr

21 Haziran Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bugün Show TV ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün 12:30 da izleyicileri ile buluşan Gelin Evinde bugün Nurdan gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 886. Bölümünde daha yeni evli Nurdan’ın evine konuk olundu. Nurdan Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Nurdan geline diğer yarışmacılar ve Aslı Hünel puanlarını verdiler. Nurdan geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Esra Gelin: 5 Puan
  • Nevra Gelin: 5 Puan
  • Sinem Gelin: 8 Puan
  • Zeynep Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Nurdan Toplam Puan: 31

Gelin Evi 886. Bölüm İzle 21 Haziran

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 20 Haziran 2022 Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler