Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 22 Haziran Çarşamba Puanları (Nevra)

Aslı Hünel'in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Bu haftanın üçüncü günün de yarışan Nevra geline verilen puanlar ve yorumlar yazımız da sizlerle.

Gelin Evi 22 Haziran Çarşamba puan durumu açıklandı. Gelin Evi programında yeni evli gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Nevra gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Bugün yapılan puanlamalar haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Nevra Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Haziran ayının 3. haftasında yarışacak olan Best Of gelinlerinin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor. Bu haftanın 3. günün de yarışacak olan Nevra gelin yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya zorlu geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Nevra gelinin biyografisini araştırdık. Yarışmacı hakkında ulaştığımız bilgileri yazımızda derledik.

  • Yarışmaya Bursa Osmangazi’den katılıyor
  • Aslen de Bursalı
  • 27 Yaşında
  • 6 Yıllık Evli
  • Ev Hanımı

22 Haziran Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evi programında bu haftanın üçüncü günün de Bursalı Nevra gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 887. Bölümünde Gamze Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Nevra geline diğer yarışmacılar ve Aslı Hünel puanlarını verdiler. Nevra geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Esra Gelin: 7 Puan
  • Nurdan Gelin: 5 Puan
  • Sinem Gelin: 7 Puan
  • Zeynep Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Nevra Toplam Puan: 35

Gelin Evi 887. Bölüm İzle 22 Haziran

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 21 Haziran 2022 Puan Durumu (Nurdan)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler