Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 24 Haziran 2022 Puanları, Kim Birinci Oldu?

Birbirinden çekişmeli puanlamaların ve tartışmaların olduğu Gelin Evi 20 - 24 Haziran 2022 haftasının birincisi bugün yapılan Zeynep gelinin puanlanmasının ardından belli oldu.

24 Haziran Cuma Gelin Evi Puan Durumu sonuçları açıklandı. Final günün de Zeynep hanımın evine konuk olan diğer gelinler kaç puan verdi? 20 – 24 Haziran 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Zeynep Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yayınlanan Gelin Evi 889. Bölümde yarışan Zeynep hanım program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Kendisi bu haftanın en iddialı yarışmacısı olarak gözlere çarpıyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Zeynep hanımı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın final günün de yarışan Zeynep gelin hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

24 Haziran Gelin Evi Puan Durumu (Zeynep)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarına gelen Gelin Evi programın da bugün Zeynep Varoğlu gelin yarıştı. Bu hafta şapkasıyla dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Zeynep gelin sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı. Zeynep geline verilen puanlar şöyle;

  • Esra Gelin: x Puan
  • Nurdan Gelin: x Puan
  • Nevra Gelin: x Puan
  • Sinem Gelin: x Puan
  • Aslı Hünel: x Puan

Zeynep Toplam Puan: xx

Gelin Evi Kim Kazandı? 24 Haziran 2022

Aslı Hünel’in sunumuyla Best Of gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Zeynep gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazandı.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 20 – 24 Haziran 2022 haftasının birincisi Nevra Gelin oldu.

Gelin Evi 889. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 23 Haziran 2022 Puan Durumu (Sinem)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler