Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 28 Haziran 2022 Puan Durumu (Edanur)

Gelin Evi hafta içi her gün yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Gündüz kuşağının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi bu hafta Şanlıurfalı gelinlerin evine konuk olmaya devam ediyor.

Gelin Evi 28 Haziran Salı Puan Durumu sonuçları açıklandı. Show TV ekranlarında Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama insanlar tarafından merakla bekleniyordu. Haftanın ikinci günün de yarışan Edanur geline verilen puanları en güncel haliyle haberimizde bulabilirsiniz. Bu hafta Gelin Evi programının en iddialı ismi olan Edanur geline verilen puanlar haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Edanur Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Haziran ayının son haftasında yarışacak olan yeni evli gelinlerin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor.

Bu haftanın 3. günün de yarışacak olan Edanur yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya zorlu geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Edanur gelinin biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında “Gelin Evi Edanur” olarak aranmaya başlanan yarışmacı hakkında ulaştığımız bilgileri yazımızda derledik.

  • Aslen Sivaslı
  • 25 Yaşında
  • Şanlıurfa da yaşıyor
  • 6 yıllık evli
  • Ev hanımı

28 Haziran Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bugün Show TV ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün 12:30 da izleyicileri ile buluşan Gelin Evinde bugün Edanur gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 891. Bölümünde daha altı yıllık evli Edanur’un evine konuk olundu. Edanur Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Edanur geline diğer yarışmacılar ve Aslı Hünel puanlarını verdiler. Edanur geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Kübra Gelin: 4 Puan
  • Fehime Gelin: 6 Puan
  • Eda Gelin: 6 Puan
  • Reyhan Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Edanur Toplam Puan: 31

Gelin Evi 891. Bölüm İzle 28 Haziran 2022

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 27 Haziran 2022 Puan Durumu (Eda)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler