Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 29 Haziran 2022 Puanları (Kübra)

Aslı Hünel'in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Bu haftanın üçüncü günün de yarışan Kübra geline verilen puanlar ve yorumlar yazımız da sizlerle.

Gelin Evi 28 Haziran Çarşamba puan durumu sonuçları açıklandı. Gelin Evi programında Şanlıurfalı gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Kübra gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Bugün yapılan puanlamalar haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Kübra Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Haziran ayının 4. haftasında yarışacak olan Şanlıurfalı gelinlerinin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor. Bu haftanın 3. günün de yarışacak olan Kübra gelin yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya zorlu geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Kübra gelinin biyografisini araştırdık. Yarışmacı hakkında ulaştığımız bilgileri yazımızda derledik.

  • Aslen Diyarbakırlı
  • 28 Yaşında
  • 6 Yıllık evli
  • Güzellik merkezi işletiyor

29 Haziran Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evi programında bu haftanın üçüncü günün de Diyarbakırlı Kübra gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 892. Bölümünde Kübra Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Kübra geline diğer yarışmacılar ve Aslı Hünel puanlarını verdiler. Kübra geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Edanur Gelin: 5 Puan
  • Fehime Gelin: 7 Puan
  • Eda Gelin: 7 Puan
  • Reyhan Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Kübra Toplam Puan: 34

Gelin Evi 892. Bölüm İzle 29 Haziran 2022

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Haziran 2022 Puanlar (Deniz)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler