Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 3 Haziran Cuma Puan Durumu, Kim Birinci Oldu?

3 Haziran Cuma Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Final günün de Nur gelinin evine konuk olan diğer yarışmacılar kaç puan verdi? 30 Mayıs – 3 Haziran 2022 haftası Gelin Evi birincisi kim oldu? Show TV ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelin Evi bu hafta kim kazandı? Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bu hafta en yüksek puanı alarak 10 çeyrek altını kim aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizin devamında sizlerle.

3 Haziran Gelin Evi Puan Durumu (Nur)

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programın da bugün Nur gelin yarıştı. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Nur gelin güzelliğiyle bu haftanın dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Final günün de diğer yarışmacıları konuk eden Nur geline verilen puanlar insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Gelin Evi’nin 874. Bölümünde yarışan 23 yaşında, 2 yıllık evli Nur sunumuyla iddiasını gösterdi. Çeyizleri serildi, düğün görüntüleri izlendi, ev dekorasyonu yorumlandı ve puanlandı.

  • Feyza Gelin: 4 Puan
  • Saranur Gelin: 5 Puan
  • Armağan Gelin: 5 Puan
  • Neşe Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Nur Toplam Puan: 26

Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim Oldu 3 Haziran?

Aslı Hünel’in sunumuyla Anakaralı gelinlerin yarıştığı bu hafta da final günün de yarışan Nur gelinin de puanlamasının ardından haftanın birincisi kimin olduğu netlik kazanacak.

Her hafta olduğu gibi yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında cuma günü yapılan final de en yüksek puanı alan yarışmacı 10 çeyrek altının sahibi oluyor. Özel bölümleri ve yarışmacıları ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi bu hafta kim birinci oldu? Gelin Evi kim kazandı bu hafta? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sunucu Aslı Hünel kameralar karşısında izleyenler ile paylaştı.

Gelin Evi 30 Mayıs – 3 Haziran 2022 haftasının birincisi Feyza Gelin oldu.

Gelin Evi 874. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 2 Haziran Perşembe Puan Durumu (Neşe)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler