Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 30 Haziran 2022 Puan Durumu (Reyhan)

Yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programın da bugün Reyhan yarıştı. Güzelliğiyle insanlar tarafından en çok merak edilen isimlerden biri olan Reyhan kaç puan aldı?

30 Haziran Perşembe Gelin Evi Puan Durumu sonuçlandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında bu hafta Şanlıurfalı gelinleri yarışmaya devam ediyor. Bu haftanın 4. günün de yarışan Reyhan geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Gelin Evi Reyhan kimdir? Gelin Evi Reyhan kaç puan aldı? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Gelin Evi Reyhan Kimdir?

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yayınlanan Gelin Evi 893. Bölümde yarışan Reyhan hanım program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın en dikkat çeken yarışmacılarından biri olarak gözlere çarpıyor. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Reyhan hanımı puanlama öncesi sizlere kısaca tanıtacağız. Bu haftanın 4. günün de yarışan Reyhan gelin hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Hataylı
  • 32 Yaşında
  • 14 Yıllık evli
  • Memur

Gelin Evi Puan Durumu Perşembe

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Gelin Evi yarışmasında bugün Reyhan Gelin yarıştı. 30 Haziran 2022 Perşembe Show TV ekranlarında yayınlanan 893. bölümde yarışan Reyhan geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 4. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Reyhan geline diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar şöyle;

  • Edanur Gelin: 8 Puan
  • Fehime Gelin: 8 Puan
  • Eda Gelin: 5 Puan
  • Kübra Gelin: 10 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Reyhan Toplam Puan: 39

Gelin Evi 893. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 29 Haziran 2022 Puanları (Kübra)

5/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler