Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 6 Haziran Pazartesi Puan Durumu

6 Haziran Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu açıklandı. Hafta içi her gün yeni yarışmacılarıyla Show TV ekranlarında başlayan Gelin Evi bu hafta ülkemizin en güzel bölgelerinden birisi olan Karadeniz de. Her hafta beş yeni evli gelinin yarıştığı bu programda çeyizlerden, yemeklere düğün videolarından ev düzenine kadar her şeye puan veriliyor. Bu haftanın birinci günün de yarışan gelinimizin aldığı puanları haberimizin devamından öğrenebilirsiniz.

6 Haziran Gelin Evi Puanları

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi 875. Bölümü ile bugün Show TV ekranlarında sizlerle oluyor. 3 – 10 Haziran 2022 haftasının birinci günün de yapılan puanlama program severler tarafından merakla bekleniyordu. Yeni gelinlerin yarıştığı bu hafta da 6 Haziran Pazartesi günü yarışan geline sunucu Aslı Hünel ve diğer gelinler kaç puan verdi? Bu haftanın birinci günün de yarışan gelinin çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve hazırladığı sunumları yorumlandı ve puanlandı.

  •  Eda Gelin: 6 Puan
  •  Rabia Gelin: 5 Puan
  •  Kader Gelin: 4 Puan
  •  Büşra Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Ayşegül Toplam Puan: 28

Gelin Evi 875. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi 3 Haziran Cuma Puan Durumu, Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler