Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 7 Haziran Salı Puan Durumu (Kader)

Gelin Evi 7 Haziran Salı Puan Durumu açıklandı! Show TV ekranlarında Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama insanlar tarafından merakla bekleniyordu. Haftanın ikinci günün de yarışan Kader geline verilen puanları en güncel haliyle haberimizde bulabilirsiniz. Gelin Evi programının en iddialı ismi olan Kader geline verilen puanlar şöyle.

7 Haziran Salı Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bugün Show TV ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün 12:30 da izleyicileri ile buluşan Gelin Evinde bugün Kader hanım yarıştı. Rize Çayelin’den yarışmaya katılan Kader aslen Rizeli. 25 yaşında 2 yıllık evli olan gelinimiz bu haftanın ikinci günün de çeyizlerini sergiledi, düğün videolarını açtı. 7 Haziran Salı günü Kader geline verilen puanlar program severler tarafından araştırılınca bizde bu yazımızda Gelin Evi Kader’e verilen puanları listeledik.

  •  Eda Gelin: 7 Puan
  •  Rabia Gelin: 7 Puan
  •  Ayşegül Gelin: 4 Puan
  •  Büşra Gelin: 8 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Kader Toplam Puan: 34

Gelin Evi 876. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer Yazılar: Gelin Evi 6 Haziran Pazartesi Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler