Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 8 Haziran Çarşamba (Rabia)

Gelin Evi 8 Haziran Çarşamba puan durumu açıklandı. Gelin Evi programında Karadenizli gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Rabia gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Bugün yapılan puanlamalar haberimizin devamında sizlerle.

Gelin Evi Rabia Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Haziran ayının 1. haftasında yarışacak olan Karadenizli yeni evli gelinlerin verdiği mücadeleler insanlar tarafından heyecanla izlenmeye devam ediliyor.

Bu haftanın 2. günün de yarışacak olan Rabia gelin yaptığı iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya zorlu geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Rabia gelinin biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafından internette sosyal medya da ve arama motorlarında Gelin Evi Rabia olarak aranmaya başlanan gibi yarışmacı hakkında ulaştığımız bilgileri yazımızda derledik.

  • Aslen Trabzonlu
  • 28 Yaşında
  • 5 Yıllık Evli
  • Eşiyle PVC üzerine iş yeri işletiyor

8 Haziran Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evi programında bu haftanın üçüncü günün de Trabzonlu Rabia gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 877. Bölümünde 28 yaşında, 5 yıllık evli Rabia’nın evine konuk olundu. Rabia Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Rabia geline diğer yarışmacılar ve Aslı Hünel puanlarını verdiler. Rabia geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  •  Eda Gelin: 5 Puan
  •  Kader Gelin: 6 Puan
  •  Ayşegül Gelin: 5 Puan
  •  Büşra Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Rabia Toplam Puan: 30

Gelin Evi 877. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: 7 Haziran Salı Gelin Evi Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler