Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Hamlet 2. Bölüm Full İzle (GAİN)

Hamlet 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle. GAİN platformunda yayınlanan oyuncuları ve konusuyla üyeler tarafından en çok izlenen diziler arasında bulunan Hamlet 2. Bölümü yayınlandı. GAİN de Hamlet 2. Bölümü izleyen üyeler tarafından tam not alan diziyi ülkemizde insanlar araştırmaya başladı. Uzun zamandır beklenen dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan yer alıyor.

Hamlet Konusu ve Oyuncuları

Yönetmen koltuğun da ilk dizi denemesi ile Kaan Müjdeci yer alıyor. Oyuncu kadrosun da ise Erdal Beşikçioğlu, Elit İşçan, Şebnem Bozoklu, Hatice Aslan, Ahmet Rıfat Sungar, Murat Kılıç, Çiğdem Selışık Onat, Cihat Tamer, Serdar Orçin, Emrullah Çakay, Mustafa Alabora gibi isimler bulunuyor. Zaten kadrosu duyurulduğunda bunun büyük çaplı bir yapım olduğunu herkes anlaşılmıştı.

Dizi William Shakespeare’in Hamleti’nin bir uyarlaması. Yani olayların işlenişi dışında esere çok bağlı kalınmış. Yüzeysel olarak bakıldığın da Hamlet’in anlattığı şey Danimarka kralının kardeşi tarafından öldürülmesi ve krallıkla beraber kraliçeye de sahip olması üzerine prens Hamlet’in annesi ve amcasından nasıl intikam aldığıdır. Alışılmışın dışında olan bu dizi de Hamlet rolünü bir kız canlandırıyor ve bu krallığı da adalardaki fayton krallığı olarak uyarlamışlar. Bu durumu ilk duyduğumuzda bizde çok farklı ve mantıklı geldi.

Dizinin başında 81 tane atın bir adaya terkedilip polis kontrolünde katledilmesini izliyoruz. Bunun sebebi adalar da faytonların yasaklanması ve rant peşinde koşulması. Burada atların infaz edilirken Kadir denen adam atların sahibi abisini öldürür ve olaylar başlar.

Hamlet 2. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

GAİN, 2019 yılında Beyn Danışmanlık bünyesinde kurulan ve genellikle mobil cihazlardan izlenmesi amaçlanan eğitici ve eğlendirici kısa videolardan oluşan bir yeni nesil bir video içerik platformudur. GAİN Orijinal Yapımlarının İlk Bölümleri Şimdi Tüm Ekranlarda Ücretsiz. İstediğin Zaman İstediğin Yerde! GAİN‘e Abone Ol Hemen İzle. Orijinal İçerikler. Kısa İçerikler. Birçok Cihazda İzle. Programlar. Müzik. Ücretsiz İndir. Spor. Belgeseller. Aslında Özgürsün. Filmler.

2022 yılı itibariyle GAİN‘in aylık abonelik için istediği ücret 21,90 TL. Yıllık abonelik fiyatı da 166.8 TL tutarında. Yani, yıllık abone olanlar; aylık abone olanlara kıyasla 96 TL tasarruf etmektedir.

Benzer İçerik: Hamlet 1. Bölüm İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler