Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Johnny Depp – Amber Heard Davası 1. Bölüm Full İzle (BluTV)

Johnny Depp – Amber Heard Davası 1. Bölüm Full İzle. Dünya gündemini uzun zamandır meşgul eden Johnny Depp – Amber Heard Davası sonuçlanmasının ardından mahkemede konuşulan konular milyonlarca insan tarafından merak ediliyor. Dava da Amber Heard’ın anlattığı olayların bir kısmı medya da yayınlasa da tümüne ulaşmak isteyen binlerce kişi araştırma yapmaya başladı.

Johnny Depp – Amber Heard Davası İzle

Karayip Korsanların da ünlenen Johnny Depp ve Aquaman’in yıldızı Amber Heard arasındaki dev dava sonunda sonuçlandı. Johnny Depp ve Amber Heard arasında büyük yankı uyandıran Jüri artık bir karar vardı. 2011 yılında tanışan çift 2015 yılın da evlenmeye karar verdi. Gerçekten her şey kusursuz görünüyordu.

Bir yıllık evlilikten sonra Amber Heard boşanma davası açtı ve Johnny Depp’i aile içi tacizle suçladı. O zamandan beri ikisi çekişmeli bir hukuk savaşına karıştı. Johnny Depp daha önce kendisinde karı döven olarak bahseden The Sun gazetesindeki makale için dav açmış ama kaybetmişti. Yıl 2018’e geldiğin de Amber Heard thewashigtonpost için aile içi istismar ve cinsel şiddet üzerine bir makale yazdı ancak Johnny Depp’ten hiç bahsetmedi. Buna rağmen bu suçlamalar Johnny Depp’in kariyerine ve itibarına ciddi zararlar verdi.  Bir çok projesi iptal edildi ve o dönem ciddi şekilde Hollywood tarafından dışlandı. Herkes bu karizma adama arkasını döndü.

Johnny Depp 50 Milyon dolarlık Amber Heard aleyhine hakaret davası açtı. 11 Nisan da başlayan bu çılgın dava Karayip Korsanları ile veya Aquamanle şaşırtıcı gerçekleri ortaya çıkardı. Haftalarca süren tanık ve müzakereler sonucun da Jüri(Hakimler) bir karara vardı. Johnny Depp, Amber Heard’a açtığı hakaret davasını kazandı.

Johnny Depp – Amber Heard Davasını Nereden İzleyebilirim?

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır.İstediğin Zaman, İstediğin Yerden İzlemek için Üye Ol. BluTV‘de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Özel Yapımları HD Kalitesiyle İzle. Sorunsuz Üyelik İptali. HD Yayın. Taahhütsüz İzle. Donmadan Kesintisiz İzle. Kurulumsuz İzle. Hemen İzlemeye Başla. Yerli Dizi ve Filmler.
BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 34,90 TL‘dir. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 274,80 TL‘dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 22,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz (yıllık üyeliklerde 7 gün ücretsiz deneme hakkı bulunmaktadır).

Benzer İçerik: Ücretsiz Netflix-EXXEN-BluTV-GAİN-Disney Nasıl İzlenir? [Güncel 2022]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler