Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kaçış 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

Kaçış 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle. Ülkemizde dizi ve film severlerin hizmetine açılan Disney+ platformu ilk Türk yapımı dizisini bu hafta izleyiciler ile buluşturdu. Yayınlanan tanıtım videosu ile insanların en çok merak ettiği dizilerden biri olan Kaçış 1. sezonu ile çok ses getirecek gibi duruyor. Yayınlanan birinci bölümün ardın ikinci bölümü binlerce kişi internet arama motorlarında araştırmaya başladı.

Kaçış 1. Sezon İzle

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı Kaçış dizisi 1. Sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. O Medya ve Same Film imzalı Kaçış dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Tanıtım fragmanı kısa sürede büyük ilgi gören Kaçış dizisi Mardin’in Ezidi Köyün de çekilmektedir. Disney Plus bugün ilk Türkçe içeriğini izleyicilerle paylaştığını duyurdu. Duyuru ile birlikte Escape serisinin teması, oyuncu kadrosu ve yayın süresi hakkında bilgi geldi. Engin Akyürek’in yazıp oynadığı Kaçış dizisi Disney Plus platformunun açılışıyla izleyici karşısına çıkacak.

‘Kaçış’ dizisinin konusu savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak olan ‘Kaçış’ çok yakında sadece Disney+’ ta yayınlanacak.

Kaçış 1. Sezon 2. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Disney Plus 14 Haziran’da Türkiye’de ki faaliyetlerine başlayacağını bildirdi. Marvel serisinden birçok filme kadar Disney Plus’da yer alacak iken Türkiye’de başlayacak olan yapımlar ise her gün açıklanmaya devam ediyor. Disney Plus Kaçış dizisi ile birlikte Türkçe içerik sayısı 10’a ulaştı. 14 Haziran’a kadar birçok projeden bilgiler gelmeye devam edecek iken Kaçış dizisine dair detaylarda paylaşılıyor.

Walt Disney Company, eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birisidir. 16 Ekim 1923 tarihinde Walt ve Roy Disney kardeşler tarafından kurulan animasyon stüdyosu, büyüyerek Hollywood stüdyoları haline geldi. Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ bir tanışma paketi de hazırladı.

Benzer İçerik: Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler