Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Konuşanlar 71. Bölüm Full İzle | 10 Haziran Cuma

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 71. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 71. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 71. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 71. Bölüm Tek Parça İzle.

Konuşanlar 71. Bölüm İzle

Hasan Can Kaya’nın son derece keyifli sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 71. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanların konuğu spor yorumcusu Mehmet Demirkol olacak.

Kısa süre zarfında büyük çıkış yakalayan Konuşanlar birçok kişi tarafından sevilerek izlenmekte olup gerçek hayatlarındaki olayları açıklıkla net bir şekilde özgürce anlatarak ekran başındaki ve programda konuk olan insanların bir nevi duygularına tercüman oluyor. Herkesin cesaret edemediği konuların bu program da rahatça konuşulması belki de bu kadar tutulmasının en büyük sebebi. Yalansız dolansız korkmadan başlarına gelen olayları sıçış hikayelerini anlatan insanların konuk olduğu bu program EXXEN platformu aracılığı ile üyeler ile buluşuyor.

Konuşanlar 71. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 59 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Konuşanlar 71. Bölüm Fragmanı İzle

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar 71. bölümü ile sizlerle olacak. Bir çok kişinin kahkahalar içerisinde izlediği son yılların fenomen programı Konuşanlar son bölümü fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler fragmanı merak etmeye başladı.

Benzer İçerik: Dizipal Konuşanlar 71. Bölüm Full İzle

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler