Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kung Fu Panda Ejderha Şövalye 1. Bölüm Full İzle (Netflix)

Kung Fu Panda Ejderha Şövalye 1. Bölüm Full İzle. Netflix platformunun yeni dizisi Kung Fu Panda Ejderha Şövalye 1. Bölümü ile üyelerle buluştu. 14 Temmuz 2022 tarihi itibari ile izlenmeye başlanan Kung Fu Panda Ejderha Şövalye dizisi hakkında insanların merak ettiği yorumları ve düşünceleri bu yazımızda sizlerle paylaştık. Kung Fu Panda Ejderha Şövalye hakkında tüm detaylar haberimizde.

Kung Fu Panda Ejderha Şövalye İzle

İlk olarak 2008 yılında vizyona giren ve çocuklara hitap eden bir çizgi karakter olarak karşımıza çıkan Kung Fu Panda yetişkin insanlar tarafından da çok sevildi. Daha sonra 2011 yılında 2. seri ile insanlarla buluşan Kung Fu Panda bu filmde de oldukça adından söz ettirmeyi başardı. 2015 yılında Kung Fu Panda: Ustanın Sırları ile vizyona giren bu film gişe rekorları kırmayı başardı. Son olarak 2018 yılın da Kung Fu Panda 3 olarak film severlerle buluşan sevimli kahramanımız yayınlandığı döneme yine damgasını vurmuş devamı gelecek mi diye araştırılmaya başlanmıştı.

Netflix bu sevilen film serisinden esenlenerek Kung Fu Panda’nın dizisini yapmayı planladı ve uzun zaman sonra diziyi 14 Temmuz 2022 de üyeleriyle buluşturdu. Dizinin konusu iki gizemli sansarın, dört güçlü silahtan oluşan bir koleksiyonu gözlerine kestirmesi üzerine başı belaya giren Po, adalet ve kurtuluş arayışı için evinden ayrılmak zorunda kalır ve kuralcı bir İngiliz şövalyesi olan Gezgin Kılıç ile birlikte yola koyulur. Bu iki uyumsuz savaşçı, sihirli silahları sansarlardan önce bulup dünyanın yok olmasını önlemek için destansı bir yolculuğa çıkarlar. Yolculukta karşılarına çıkan zorluklarla verdikleri mücadele anlatılıyor.

Kung Fu Panda Ejderha Şövalye Dizini Nereden İzleyebilirim?

1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Benzer İçerik: Torontolu Adam Filmi Full İzle (Netflix)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler