Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kuş Uçuşu 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle

Kuş Uçuşu 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle. Netflix platformunun orijinal dizisi Kuş Uçuşu 1. Sezon 3. Bölümü sizlerle. Bugün yayınlanan 8 bölümlük seri ile üyelerle buluşan dizinin en çok izlenen bölümlerinden biri olan 3. bölüm dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine dizi hakkında yorum ve düşüncelerimizi haberimizde paylaştık.

Kuş Uçuşu Oyuncuları

Bu av ve avcı hikayesidir. Aslanlar ve kuşların savaşı bu. Kuşlar orman kanunlarına itaat etmezler. Senaryosunu Kiralık Aşk, Erkenci Kuş, Aşk 101, Ufak Tefek Cinayetle gibi dizilere de imza atan Meriç Acemi’nin yazdığı ve yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı Kuş Uçuşu dizi çok yakında Netflix de olacak.

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği dizi de bir televizyon kanalında çalışanların arasında geçen kuşak çatışması gözler önüne seriliyor. Dizinin oyuncu kadrosun da Birci Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Simge İnce, Şifanur Gül, Bülent Çetinaslan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Kuş Uçuşu Konusu

Farklı hayat biçimine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağı arasında geçen çatışmaları konu ediniyor. Bakış açıları, yaklaşımları ve hedefe giden yolda yürümeleri X kuşağına göre bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine kestirmeden kuş uçuşu gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleri ile en üste uzanmaya çalışan Aslı acaba amacına ulaşabilecek midir.

Kuş Uçuşu 3. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

Sizlerde Kuş Uçuşu dizisini izlemek istiyorsanız Netflix platformuna üye olarak bilgisayarınızdan yada akıllı telefonunuzdan dilediğiniz yerde ve zamanda izleyebilirsiniz. Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR Çözünürlük

Benzer İçerik: Kuş Uçuşu 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler