Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kuş Uçuşu 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle

Kuş Uçuşu 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle. Uzun zamandır beklenen Kuş Uçuşu 1. Sezonu ile Netflix platformunda yayınlandı. Başrollerinde Birci Akalay ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizi konusu ile günümüzün başarıya ulaşmak için yaşanan akıl oyunlarını ele alıyor. Üyelerden diziyi izleyenler şuanda gayet başarılı bulmuşlar. Kuş Uçuşu 1. Sezon 6. Bölüm Full İzle.

Kuş Uçuşu Konusu

Bu av ve avcı hikayesidir. Ormanda gizlenen aslan ve yüksekten uçan bir avcı bir kuşun hikayesi. O aslandır ormanın hakimi gücün tek sahibidir. Bir kuş tarafından öldürüleceğini düşünmez bile zirvededir. Zirvede olmakta görüş alanını zayıflatır. Aslanlar ve kuşların savaşı bu çok yüksek bir egoyla kör bir hırsın savaşı, gücünü şöhretle alanla ürkütücü derece de görünmez olanın savaşı.

Farklı hayat biçimine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağı arasında geçen çatışmaları konu ediniyor. Bakış açıları, yaklaşımları ve hedefe giden yolda yürümeleri X kuşağına göre bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine kestirmeden kuş uçuşu gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleri ile en üste uzanmaya çalışan Aslı acaba amacına ulaşabilecek midir.

Kuş Uçuşu Oyuncuları

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği dizi de bir televizyon kanalında çalışanların arasında geçen kuşak çatışması gözler önüne seriliyor. Dizinin oyuncu kadrosun da Birci Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Simge İnce, Şifanur Gül, Bülent Çetinaslan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Kuş Uçuşu 6. Bölüm İzle

izlerde Kuş Uçuşu dizisini izlemek istiyorsanız Netflix platformuna üye olarak bilgisayarınızdan yada akıllı telefonunuzdan dilediğiniz yerde ve zamanda izleyebilirsiniz. Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR Çözünürlük

Benzer İçerik: Kuş Uçuşu 1. Sezon 5. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler