Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

MAN Vs BEE 1. Bölüm Türkçe İzle (Netflix)

Bu komedi dizisinde sakar baba Trevor, göz kulak olmakla görevli olduğu lüks bir malikânede kurnaz bir arıyı alt etmeye çalışır ama ortalık daha da karıştığıyla kalır.

MAN Vs BEE 1. Bölüm Türkçe İzle. Ünlü komedyen Rowan Atkinson tarafından yazılan ve oynanan yeni dizi MAN Vs BEE komedi dolu 1. Sezonuyla Netflix de başlıyor. Yaptığı yapımlarla komedinin ustası olan Rowan Atkinson yeni dizisi MAN Vs BEE fragmanın yayınlanmasının ardından üyeler tarafından heyecanla bekleniyordu. Dizi 24 Haziran Cuma günü üyelerle buluştu.

MAN Vs BEE 1. Sezon İzle (2022)

Man vs. Bee, Rowan Atkinson ve William Davies tarafından yaratılıp yazılan, yönetmenliğini David Kerr’in yaptığı ve Atkinson, Jing Lusi, Claudie Blakley, Tom Basden, Julian Rhind-Tutt, Greg McHugh ve India Fowler’ın oynadığı, yakında çıkacak bir İngiliz komedi televizyon dizisidir.

Sevimli ama beceriksiz baba Trevor, yeni bir iş bulur. Trevor, paha biçilmez sanat eserleri, klasik arabalar ve Cupcake adında sevimli bir köpekle dolu lüks bir konağa göz kulak olacaktır. Ancak lüks malikanedeki bir arıyı alt etmeye çalıştığında Trevor, kendisini tuhaf olayların içinde bulur.

MAN Vs BEE Dizisini Nereden İzleyebilirim?

Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Benzer İçerik: Kung Fu Panda Ejderha Şövalye 1. Bölüm Full İzle (Netflix)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler