Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Obi Wan Kenobi 5. Bölüm Türkçe Dublaj İzle (Disney)

Obi Wan Kenobi 5 Bölüm Türkçe Dublaj İzle. Disney+ platformunda yayınlanan Obi Wan Kenobi dizinin 5. Bölümü yayına girdi. Ülkemizde hizmet vermeye başlayan Disney+ platformunun orijinal dizisi Obi Wan Kenobi 5. Bölümü ile üyelerle buluştu. Disney+ kullanıcılar tarafından en çok izlenen diziler arasında yer alan Obi Wan Kenobi 5. Bölümü Türkçe İzle.

Obi Wan Kenobi 5. Bölüm Türkçe İzle

Yıldız Savaşları serisinin kurgusal kahramanı olan Ben Kenobi olarak bilinen da biliniyor. Yıldız savaşları serisiyle milyonların gönlünde taht kurmuş dizi şuan da Obi Wan Kenobi olarak karşımıza çıkıyor.

McGregor’ın duyurusu yalnızca “Obi-Wan Kenobi”nin ilk iki bölümünü içeriyor. Bu nedenle kalan dört bölüm çarşamba günleri yayınlanmaya devam edebilir. Prequel üçlemesinin olayları ile orijinal “Star Wars” üçlemesinin arasında geçen dizide McGergor, ünlü Jedi ustası olarak ve Anakin Skywalker’ın genç padawanının Darth Vader’a dönüşmeden önceki eski akıl hocası olarak geri dönüyor. Hayden Christensen ise ikonik Darth Vader rolüne geri dönüyor.

Order 66’nın katledilmesinden on yıl sonra Kenobi, Tatooine’de yaşıyor ve yakında kahraman olacak Luke Skywalker’ı izliyor. Kadroda kötü Baş Engizisyoncu rolünde Rupert Friend, Owen rolünde Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Moses Ingram, Kumail Nanjiani, Indira Varma, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Benny Safdie ve Maya Erskine yer alıyor.

Obi Wan Kenobi 5. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

6 bölümden oluşan olan mini dizi, 27 Mayıs’ta yayınlanacak çifte bölümüyle başlayacak ve 22 Haziran’da final yapacak. Başrolünde Ewan McGregor’ın yer aldığı dizi, Disney+ Türkiye’de ise 14 Haziran’dan itibaren izleyiciyle buluşacak. Diziden yayınlanan Türkçe dublajlı fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayan olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ bir tanışma paketi de hazırladı. Sizlerde Disney+ platformunda yayınlanan Obi Wan Kenobi dizisini bölümlerini üye olarak istediğiniz yerde ve zamanda bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzda izleyebilir keyfini çıkarabilirsiniz.

Benzer İçerik: Obi Wan Kenobi 4. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 10 Ortalama: 1.4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler