Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalnızım Mesut Bey 2. Sezon 1. Bölüm Full İzle (BluTV)

Yalnızım Mesut Bey 2. Sezon 1. Bölüm Full İzle. Mesut Süre soruyor konuklar cevap veriyor. Bazen kahkaha bazen hüzün olduğu ama eğlence dolu bir program BluTV platformunda 2. sezonu ile sizlerle buluşuyor. Yalnızım Mesut Bey programını izlemek isteyenler arama motorlarında sürekli arayış içerisindeler. BluTV sayesinde dilediğiniz vakitte dilediğiniz yerde 2. sezon bölümlerini izleyebilirsiniz.

Yalnızım Mesut Bey 2. Sezon İzle

Talk Show dünyasında hem de mizah alanında kendine özgü ve öncü bir yol çizen, Mesut Süre ile yeni bir format ile BluTV de sizlerle oluyor. Mesut Süre, yalnızlarla, yalnızlığı, yalnızlığın sebeplerini, yalnızlığın “sultanlık” mı yoksa “çaresizlik” mi olduğunu, konuklarının yalnızlıkları üzerinden -kendi tabiriyle- “ayı gibi güldürerek” irdeliyor. Eğlence dolu bir format ile BluTV platformunda 2. sezonu ile gümbür gümbür geliyor.

Her hafta ünsüz üç isim Mesut’un sahnesine konuk oluyor. Karşısına üç yalnızı alan Mesut, yer yer çekimi izlemek için tiyatro salonunu doldurmuş seyircilerinin de katılımıyla, konuklarının yalnızlık temalı (örneğin başarısız flörtler, terkedilişler, aldatılmalar vb.) hikayelerini didik didik ediyor. izlenim rekorları kıran yeni formatı ile Blutv ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Yalnızım Mesut Bey 2. sezon 1. bölümünü BluTV de bulabilirsiniz.

Yalnızım Mesut Bey 2. Sezonu Nereden İzleyebilirim?

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. İstediğin Zaman, İstediğin Yerden İzlemek için Üye Ol. BluTV‘de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Özel Yapımları HD Kalitesiyle İzle. Sorunsuz Üyelik İptali. HD Yayın. Taahhütsüz İzle. Donmadan Kesintisiz İzle. Kurulumsuz İzle. Hemen İzlemeye Başla. Yerli Dizi ve Filmler.BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 34,90 TL‘dir. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 274,80 TL‘dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 22,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz (yıllık üyeliklerde 7 gün ücretsiz deneme hakkı bulunmaktadır).

Benzer İçerik:

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler