Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Haziran 2022 Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 13 Haziran Pazartesi günü İdil hanım yarıştı. TV8 kanalında hafta içi her gün 16:00 da başlayan Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz yeni bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da beş yeni yarışmacının büyük ödül için vereceği mücadele bugün TV8 ekranlarında başlıyor. Haftanın birinci günün de yarışmacısına verilen puanlara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarında haftanın birinci günün de yapılan puanlama belli oldu. Bu haftanın birinci gün yarışmacısı mutfaktaki hünerlerini ekran başında izleyenlerle paylaştı. Özenle hazırlamış olduğu yemeklerin diğer yarışmacılar tarafından önce tadımına bakıldı daha sonra ise yorumlandı. Bu haftanın ilk günün de Yemekteyiz programın da yapılan puanlamalar şöyle;

  • Halil İbrahim Bey: 3 Puan
  • Barun Bey: 6 Puan
  • Duygu Hanım: 6 Puan
  • Gülçin Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Emine Seçme Toplam Puan: 27

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 201. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Haziran Cuma Puanlar, Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler