Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Haziran 2022 Puanlar (Baran)

TV8 ekranlarında bugün yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Baran Barut yarıştı. Baran bey yaptığı yemeklerden ve sunumlardan puanlandı. Baran beye verilen puanlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

23 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları verildi. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın dördüncü günün de yarışan Baran kimdir? Baran Barut yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal Baran Barut’a kaç puan verdi? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Baran Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 23 Haziran perşembe günü yarışan Baran Barut program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Konuşması ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Baran Barut hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında arama yapmaya başladı. Yemekteyiz programı takipçileri tarafından aranan Baran Barut hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. Baran Barut hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Kırklarelili
  • 23 Yaşında
  • Oyunculuk yapıyor
  • Resmi instagram hesabı: @baranbarut

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlama 23 Haziran

Yemekteyiz de oyuncu olan ve bunu her bölümde dile getiren Baran özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Baran ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar yemekler hakkında yorumlarını yaptıktan sonra Zuhal Topal ile birlikte Baran beye puanlarını verdiler.

  • Duygu Hanım: 5 Puan
  • Halil Bey: 4 Puan
  • Emine Hanım: 5 Puan
  • Gülçin Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Baran Barut Toplam Puan: 28

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 204. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 23 Haziran 2022 Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler