Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Haziran 2022 Puanlar (Faruk)

Yemekteyiz de bu hafta birbirinden renkli yarışmacıları TV8 ekranlarında olacak. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 de izleyenler ile buluşacak olan Yemekteyiz de 27 Haziran Pazartesi yapılan puanlama haberimizde sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Haziran Pazartesi günü Faruk bey yarıştı. TV8 kanalında hafta içi her gün 16:00 da başlayan Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz yeni bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da beş yeni yarışmacının büyük ödül için vereceği mücadele bugün TV8 ekranlarında başlıyor. Haftanın birinci günün de Faruk beye verilen puanlara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarında haftanın birinci günün de yapılan puanlama belli oldu. Bu haftanın birinci gün yarışmacısı Faruk bey mutfaktaki hünerlerini ekran başında izleyenlerle paylaştı. Faruk’un Özenle hazırlamış olduğu yemekler, diğer yarışmacılar tarafından önce tadımına bakıldı daha sonra ise yorumlandı. Bu haftanın ilk günün de Yemekteyiz programın da yapılan puanlamalar şöyle;

  • Deniz Bey: 5 Puan
  • Funda Hanım: 5 Puan
  • Bedriye Hanım: 6 Puan
  • Gönül Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Faruk Toplam Puan: 28

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 206. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 27 Haziran 2022 Puan Durumu

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler