Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Haziran 2022 Puan Sonuçları

TV8 ekranlarında bugün yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Bedriye Akçay yarıştı. Bedriye Akçay yaptığı yemeklerden ve sunumlardan puanlandı. Bedriye Akçaya verilen puanlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

30 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları verildi. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın dördüncü günün de yarışan Bedriye kimdir? Bedriye Akçay yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal Bedriye Akçaya kaç puan verdi? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bedriye Kimdir?

Bu haftanın 4. günün de Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da hünerlerini gösterecek olan Bedriye Akçay diğer yarışmacılar hakkında yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekti. İzleyiciler tarafından merak edilen Bedriye hanım hakkında topladığımız bilgiler şöyle;

  • 43 yaşında.
  • Aslen İzmirli
  • Evli ve çocuğu var.
  • Kova burcu.

Sosyal medya sayfasından yemek konusunda paylaşımlarda bulunuyor. Bu nedenle şimdiden performansı sabırsızlıkla bekleniyor.

30 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlama

Yemekteyiz de oyuncu olan ve bunu her bölümde dile getiren Bedriye özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Bedriye ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar yemekler hakkında yorumlarını yaptıktan sonra Zuhal Topal ile birlikte Bedriye hanıma puanlarını verdiler.

  • Faruk Bey: 7 Puan
  • Deniz Bey: 5 Puan
  • Funda Hanım: 5 Puan
  • Gönül Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Bedriye Akçay Toplam Puan: 30

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 209. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 30 Haziran 2022 Puan Durumu Sonuçları

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.