Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6 Haziran Pazartesi Puanları (Fatma)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6 Haziran Pazartesi günü yapılan Puan Durumu program severler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. TV8 kanalında hafta içi her gün 16:00 da başlayan Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz yeni bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 5 yeni yarışmacının büyük ödül 15.000 TL için vereceği mücadele bugün başlıyor.

Yemekteyiz Fatma Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 6 Haziran pazartesi günü yarışan Fatma program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Konuşması ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Fatma hanım hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz programı takipçileri tarafından aranan Fatma hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. Fatma hanım hakkında ulaştığımız bilgileri bugün yayınlanacak 191. bölümü izledikten sonra sizlerle paylaşacağız.

 

6 Haziran Pazartesi Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarında haftanın birinci günün de yapılan puanlama belli oldu. Bu haftanın birinci gün yarışmacısı Fatma mutfaktaki hünerlerini ekran başında izleyenlerle paylaştı. Fatma özenle hazırlamış olduğu yemeklerin diğer yarışmacılar tarafından önce tadımına bakıldı daha sonra ise yorumlandı. Bu haftanın ilk günün de Yemekteyiz programın da yapılan puanlamalar şöyle;

  • Halil Bey: 6 Puan
  • Metin Bey: 7 Puan
  • Öznur Hanım: 7 Puan
  • Bedriye Gülay Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Fatma Toplam Puan: 33

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 191. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Haziran Cuma Puanları, Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler