Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlar 22 Haziran 2022 (Halil İbrahim)

TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Halil İbrahim Bey yarıştı. 22 Haziran Çarşamba günü Derya hanıma verilen puanlara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

22 Haziran Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Halil İbrahim Balıkçı yarıştı. Ülkemiz de en çok izlenen yemek programlarından biri olan Zuhal Topal’ın sunumuyla Yemekteyiz de bugün yarışan Halil İbrahim kimdir? Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Halil İbrahim hangi yemeği yaptı? Diğer yarışmacılar tarafından puanlanan Halil İbrahim’e verilen puanların devamı haberimizde sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Halil Kimdir?

Zuhal Topal’ın sunumuyla TV kanalında ekranlara gelen Yemekteyiz programında bu haftanın 3. günün de yarışacak olan Halil İbrahim Balıkçı’yı puanlama öncesinde sizlere tanıtacağız. Puanlama öncesinde kendisi hakkında merak edilenleri araştırdık ve sizlerle paylaşacağız. Yaptığı yorumlar ve konuşmalarıyla günü merakla beklenen yarışmacılardan biri olan Halil İbrahim Balıkçı hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Vanlı
  • İstanbul Beylikdüzün de yaşıyor
  • 35 Yaşında
  • Galerici

22 Haziran Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Halil İbrahim Balıkçı yarıştı. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Halil İbrahim Balıkçı  yaptığı konuşmalar izleyenleri ekran başına kilitledi.  Zuhal Topal’ın da sunumuyla bugün yayınlanan 203. Bölümde diğer yarışmacıları konuk eden Halil İbrahim Balıkçı yaptığı menüden önce yorumlandı daha sonra puanlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 22 Haziran 2022 çarşamba puanları şöyle;

  • Duygu Hanım: 5 Puan
  • Baran Bey: 4 Puan
  • Emine Hanım: 3 Puan
  • Gülçin Hanım: 4 Puan
  • Zuhal Topal: 5 Puan

Halil İbrahim Balıkçı Toplam Puan: 21

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 203. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Haziran 2022 Puanlar (Duygu)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler