Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlar 9 Haziran 2022 (Metin)

9 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Metin Ayaz yarıştı. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın dördüncü günün de yarışan Metin Ayaz kimdir? Metin Ayaz yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal Metin’e kaç puan verdi? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Metin Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 9 Haziran perşembe günü yarışan Metin program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Konuşması ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Metin Ayaz hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında arama yapmaya başladı. Yemekteyiz programı takipçileri tarafından aranan Metin Ayaz hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. Metin Ayaz hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Ağrılı
  • 30 Yaşında
  • Kasap
  • Titizlik Hastası

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlama 9 Haziran

Yemekteyiz de kasap olan ve bunu her bölümde dile getiren Metin özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Metin ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar yemekler hakkında yorumlarını yaptıktan sonra Zuhal Topal ile birlikte Metin beye puanlarını verdiler.

  • Halil Bey: 8 Puan
  • Öznur Hanım : 8 Puan
  • Gülay Hanım  : 6 Puan
  • Fatma Hanım : 5 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Metin Ayaz Toplam Puan: 33

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 194. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Haziran Çarşamba Puanları (Öznur)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler