Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 16 Haziran 2022 (İsmet)

16 Haziran Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün İsmet Tiryaki yarıştı. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın dördüncü günün de yarışan İsmet Tiryaki kimdir? İsmet Tiryaki yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal İsmet’e kaç puan verdi? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmet Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 16 Haziran perşembe günü yarışan İsmet program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Konuşması ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan İsmet Tiryaki hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında arama yapmaya başladı. Yemekteyiz programı takipçileri tarafından aranan İsmet Tiryaki hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. İsmet Tiryaki hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Balıkesir de yaşıyor
  • İnşaat işçisi
  • 38 yaşında
  • 9 sene Antalya da Aşçılık yaptı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlama 16 Haziran

Yemekteyiz de aşçı olan ve bunu her bölümde dile getiren İsmet özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan İsmet ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar yemekler hakkında yorumlarını yaptıktan sonra Zuhal Topal ile birlikte İsmet beye puanlarını verdiler.

  • Ahmet: 7 Puan
  • Derya: 6 Puan
  • Esma: Diskalifiye Edildi.
  • İdil: 8 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

İsmet Tiryaki Toplam Puan: 28

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 199. Bölüm|16 Haziran 2022

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 15 Haziran 2022 Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler