Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

ANKA Filmi Full İzle (Netflix)

Türkiye'nin ilk hız aksiyon filmi olan ANKA hakkında yapılan yorumları bu haberimizde sizlerle paylaşacağız.

ANKA Filmi Full İzle. Ozan Akbaba’nın başrolünde yer aldığı ANKA filmi Netflix platformunda yayınlandı. Ülkemizde hız ve aksiyon türün de ilk film olan ANKA filmi yayınlanmasıyla birlikte Netflix de şuan da en çok izlenen filmlerden biri olmayı başardı. Dünya’nın en büyük dizi ve film platformu olan Netflix, Türk yapımlarına yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor.

ANKA Filmi İzle

Yönetmen koltuğun da Süleyman Mert Özdemir’in oturduğu senaryosunu Ozan Akbaba’nın kaleme aldığı ANKA filmi Netflix platformunda üyelerle buluştu. Film konusu ve oyuncularıyla izleyen üyelerden tam not aldı. Oyuncu kadrosun da Ozan Akbaba, Deniz Işın ve Engin Hepileri’nin yer alıyor.

Murat henüz çocukken ailesini trafik kazasında kaybeder. O günden beri hayata tutunmak konusunda gönülsüz olan Murat’ın hayatındaki en büyük destek yakın arkadaşı Tarık, sevdiği kadın Zümrüt ve onu büyüten Ejder babası olur. Ancak işinden kovulması ve parasız kalması onu iyice karamsarlığa sürükler. Murat’ın hayatına devam etmesi için kaza gününe dair ne varsa tam olarak yaşaması gerektiğine inanan Ejder, Murat’a kaza yapılan arabayı gösterir ve onu artık bu halde görmek istemediğini söyleyerek bir karar vermesini ister. Yaşananlardan sonra bir süre ortadan kaybolan Murat, geri döndüğünde hayatına yeniden başlamak için harekete geçer.

ANKA Filmini Nereden İzleyebilirim?

Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Benzer İçerik: Tehlikeli İlişkiler Filmi Türkçe Dublaj Full İzle (Netflix)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler