Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 110. Bölüm Full İzle | 29 Temmuz 2022

29 Temmuz Cuma Canım Annem Son Bölüm Full İzle. Canım Annem dizisinin 110. Bölümü bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün yayınlanan 110. Bölümü izlemek için arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. 29 Temmuz Cuma günü yayınlanan Canım Annem Son Bölümü HD kalitede Youtube kanalından izlemek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni bölümüne ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Dizisi Hangi Kanalda Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Canım Annem 110. Bölüm İzle 29 Temmuz 2022

Murat gördüğü manzara karşısında deliye döner. Herkesin içinde Nazlı’yı korurken annesine de meydan okur. Bu duruma bozulan Asude öfkeden deliye dönerken Melek Hatice’yle ilgili Asude’yi doldurmaktadır. Murat, Nazlı ve Zeynep birlikte parka giderler. Zeynep çok eğlenirken Nazlı olanlardan rahatsız Murat’a teşekkür eder.

Hatice, Asude’nin gözdağıyla tedirgin olur. Yusufla karşılaşan Furkan Nazlı’yı hala unutamamıştır. Oya, kendine geldiğinde başucunda Yıldız vardır. Yıldız’ın evinde dinlenen Oya, adamı kaçırmanın üzüntüsü içindedir. Yıldız, Oya’ya yalan söylemeye devam eder. Fazlasıyla suçlu hisseden Yıldız bilgisayarında kayıtları izlediği sırada Oya’nın da orada olduğunu fark etmez. Murat, Nazlı’ya samimi bir teklifte bulunarak onu şaşırtır.

Benzer İçerik: Canım Annem 109. Bölüm Youtube İzle | 28 Temmuz 2022

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler