Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezon Türkçe İzle (Netflix)

Netflix platformunun yeni içeriği Jurassic World Kretase Kampı dizisinin 5. Sezonu bugün yayınlandı. Ailelerin çocuklarıyla birlikte severek izlediği Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezon hakkında merak edilenler haberimizin devamında sizlerle.

Dizipal Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezon Türkçe İzle. Dünya da en çok üyeye sahip olan dizi film platformu Netflix çocuklara ve ailelere özel içeriklerini bu hafta üyelerle buluşturdu. Jurassic World Kretase Kampı dizisinin yayınlanan ilk 4 sezonu milyonlarca çok kişi tarafından izlendi. Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezonu bekleyen üyeler diziyi şimdiden araştırmaya başladı.

Jurassic World Kretase Kampı 5. Sezon

Dizinin 5. sezon özeti Kenji babasını gördüğü için çok heyecanlıdır ve bir an önce kendini kanıtlamak ister. Bu sırada Sammy ve Brooklynn, Sammy’nin ailesine ne olduğunu öğrenmek için çırpınır. Gizemli bir ipucu Brooklynn, D ve Ben’i Bay Kon’un amacını araştırmaya iter.

Kenji, babasının partiye hazırlanmasına yardım ederken Brooklynn ile buluşma planlar. Kenji, arkadaşlarından uzak durmalarını ve babasının işine karışmamalarını ister. Ama arkadaşları adanın dinozorlarını kurtarmak için onun güvenini sarsmayı göze alırlar. Fena şekilde ihanete uğrayan çocuklar kapalı kaldıkları yerde hem hem duygularını paylaşırlar hem de kaçış planı yaparlar. Rahatsız edici bir olay dinozorları çılgına çevirir. D ve Brooklynn tüm enerjicilerini problem çözmeye harcarlar. Kenji tarafını seçer.

Kenji, önemli bir görevi kabul eder ve kendini tehlikeye atar. O sırada Mantah A.Ş. Adasın da olan diğerleri ise Bay Kon’un planlarını bozmak için zamanla yarışırlar. Çocuklar dinozorları korumak için bir plan yaparlar. Yalnız başına kalan Summy ise kendi gücüne güvenmek zorundadır. Yaz Ben’e içini döker.

Jurassic World Kretase Kampını Nereden İzleyebilirim?

Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Benzer İçerik: Gönül Filmi Full İzle Netflix (2022)

5/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler