Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Doya Doya Moda Nihan Kimdir? İnstagram Hesabı (2022)

Doya Doya Moda yarışmacıları izleyenler tarafından merak ediliyor. İzleyenler tarafından merak edilen yarışmacılardan Nihan Sağırı bu yazımızda sizlere tanıtacağız.

Doya Doya Moda Nihan Kimdir? TV8 ekranlarının yeni programı Doya Doya Moda yarışmacıları insanlar tarafından merak ediliyor. Moda severlerin heyecanla takip ettiği Doya Doya Moda yarışmacılarından olan Nihan Sağır insanların dikkatini çeken yarışmacılardan birisi olmuştu. Okuyucularımızın bizlerden isteği üzere Nihan Sağır hakkında yapmış olduğumuz araştırma sonucunda ulaştığımız bilgiler haberimizin devamında sizlerle.

Doya Doya Moda Nihan Kimdir?

Nihan Sağır TV8 kameralarına yaptığı açıklamada ”Doya Doya Moda’ya katıldım çünkü inandığım tarzımı herkese göstermeye ve öğretmeye geldim. Kızlar ben bu yarışmaya boş konuşmaya gelmedim, icraate geldim. Siz boş konuşa durun ben bu yarışmada yol alıp devam edeceğim.” dedi. Yaptığı iddialı açıklamayla insanların Doya Doya Moda Nihan Kimdir? Doya Doya Moda Nihan Nereli? Doya Doya Moda Nihan Kaç Yaşında? gibi merak edilen soruların cevapları şöyle;

  • 31 Yaşında
  • Evli
  • 1 Çocuğu var
  • Aslen Trabzonlu
  • Kalıcı Makyaj Uzmanı

Nihan Sağır İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Doya Doya Moda yarışmacısı olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Nihan Sağır resmi hesabına ulaştık. Yaptığı paylaşımlardan Makyaj Uzmanı olduğunu düşündüğümüz Nihan Sağır’ın yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Yarışmaya katılımının ardından Nihan Sağır İnstagram hesabı da insanlar tarafından araştırılmış durumda.

Nihan Sağır Resmi İnstagram Hesabı: @nihansagr

Benzer İçerik: Dilara Gül Kimdir? İnstagram Hesabı (2022)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.