Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 1. Bölüm İzle Disney+ (2022)

Ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney Plus yaptığı reklamlar ve oynattığı başarılı oyuncularla insanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Türk yapımlarını arka arka duyuran Disney'in yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda bu hafta üyelerle buluştu.

Dünyayla Benim Aramda 1. Sezon 1. Bölüm İzle. Çekimleri Mart ayının sonlarında başlayan ve geçtiğimiz günlerde sona eren Disney Plus platformunun yeni Türk dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın tanıtım videosu yayınlandı. MF Yapım imzalı Dünya İle Benim Aramda dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu insanlar tarafından en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Film hakkında merak edilenleri bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine sizlerle paylaştık.

Dünyayla Benim Aramda Oyuncuları ve Konusu

Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme alacağı Dünya İle Benim Aramda dizisiyle güzel oyuncumuz Demet Özdemir anlaşma sağlanmıştır. İki erkek ve iki kadın oyuncunun başrol olarak yer alacağı Dünya İle Benim Aramda dizisinin bir diğer kadın başrol oyuncusu da Hafsanur Sancaktutan olmuştur. Dizinin erkek başrol oyuncusu için ise Buğra Gülsoy yapılan görüşmeler sonucunda oyuncuyla anlaşmaya varılmıştı. Bizlerde Dünya İle Benim Aramda dizisi ile anlaşma sağlaya oyuncularımızı yakından tanıtacağız ve dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Dünya İle Benim Aramda dizinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme alacaktır. Demet Özdemir ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrolünde yer alacağı dizi için Buğra Gülsoy ile anlaşılmıştır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Dünya İle Benim Aramda dizisinin konusu da merak edilmiştir. Ancak cast çalışmaları devam eden Dünya İle Benim Aramda dizisinin konusu belli değildir. Bizler, Dünya İle Benim Aramda dizisinin konusu belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Dünyayla Benim Aramda Hangi Platformda?

Walt Disney Company, eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birisidir. 16 Ekim 1923 tarihinde Walt ve Roy Disney kardeşler tarafından kurulan animasyon stüdyosu, büyüyerek Hollywood stüdyoları haline geldi.

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ bir tanışma paketi de hazırladı.

Benzer İçerik: Karmanın Suçu Değil Filmi Netflix Türkçe İzle (2022)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler